close x

Sınav Eğitim Kurumları bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü coşkulu ve eğlenceli bir şekilde kutladı.

Öğretmenler Gününe özel büyük bir kutlama gerçekleştirdi. Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı kutlamada öğretmenler sene başından bu yana olan tüm yorgunluklarını attı. Ankara’da bir otelde gerçekleştirilen kutlamaya Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Özer, Genel Merkez Yöneticileri ile şubelerin yönetici ve öğretmenleri katıldı.

Gecede bir konuşma gerçekleştiren Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Metin Özer, katılımın yoğun olduğu gecede tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı. Kurumun öğretmen merkezli bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Metin Özer, öğretmenlerin en değerli varlıklar olduğunu belirtti. Metin Özer, öğretmenlerin masalarını tek tek gezerek Öğretmenler Günü’nü kutladı ve öğretmenlerle sohbet etti. Büyük gecede Öğretmenler Günü için özel olarak hazırlatılan bir pasta kesildi.

Program dahilinde Eğitim Koordinatörü Ömer Koçak tarafından yapılan çekilişte öğretmenlere çeşitli hediyeler verildi. Hediye kazanan öğretmenleri sahneye davet eden Ömer Koçak ve öğretmenler arasında gerçekleşen diyaloglar renkli ve keyifli anlara sahne oldu. Öğretmenler çekilişin öncesi ve sonrasında sahne alan müzik grubunun şarkılarıyla dans etti, halay çekti. Özel gecede tüm öğretmenler yüzleri memnun bir şekilde geceden ayrıldılar.